У Бериславській РДА проведено розширену апаратну нараду з питань використання коштів місцевих бюджетів району

10

Фев 2015

У Бериславській РДА проведено розширену апаратну нараду з питань використання коштів місцевих бюджетів району

; Коментировать

Сьогодні, за головування Олександра Шокурова, заступника голови районної державної адміністрації, відбулося засідання розширеної апаратної наради з питань стану використання головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів району, вимог пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України  в частині стовідсоткового забезпечення асигнуваннями на оплату праці працівників бюджетних установ та сплати за спожиті ними енергоносії, посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги,  готовність  району до можливої  весняної повені та підтоплення територій, техніку безпеки при роботі з отрутохімікатами за підсумками роботи 2014  сільськогосподарського року по району та основні напрямки роботи в 2015 році, ходу виконання районної програми “Призовна дільниця“ на 2013-2015 роки.
             
Оскільки район є сільськогосподарським, то виступ головного спеціаліста Державної фітосанітарної інспекції Херсонської області по Бериславському району та міста Нова Каховка Анатолія Котляра, викликав жваве обговорення: “У 2014 році обстеження сільськогосподарських угідь на визначення фітосанітарного стану посівів сільськогосподарських культур проведено на 130 тис. га. 
 
Проведений обсяг захисних заходів проти шкідливих об’єктів на площі 119,5 тис. га. Найбільший відсоток від обробітку площі сягає боротьба з шкідниками це  44 % або 53,1 тисяч га, на боротьбу з шкідниками 44,8  тис. га та на 21,6 тис. га проти хвороб. Фітосанітарною інспекцією проведено  моніторинг використання пестицидів з 2000 року по 2014 рік. Встановлено зменшення пестицидних навантажень на гектар ріллі: у 2000 році використано 95 тонн отрутохімікатів, а 2014 році – 56,7 тонни. Зменшення використання пестицидів з кожним роком, свідчить про використання більш інтенсивніших  препаратів із високою концентрацією діючої речовини. 
           
Наразі, гостро постає питання відповідальності керівників спеціалістів та фермерів за додержанням їх працівниками правил техніки безпеки при роботі з отрутохімікатами: використання індивідуальних засобів захисту забезпечення проведення щорічних медичних оглядів, проведення інструктажів з техніки безпеки при використанні отрутохімікатів на робочих місцях“.
            
Анатолій Котляр не залишив без уваги стан зберігання  отрутохімікатів у районі та підготовку до проведення навчального семінару - наради з питань використання отрутохімікатів у 2015 році.
            
За результатами наради керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, міський селищний та сільські голови отримали відповідні доручення. 
http://www.khoda.gov.ua/news/v-berislavskojj-rga-provedeno-rasshirennoe-apparatnoe-soveshhanie-po-voprosam-ispolzovaniya-sredstv
Опубликовано в Херсон

Оставить комментарий