Запрошуємо на службу в міліцію!

10

Фев 2015

Запрошуємо на службу в міліцію!

; Коментировать

Цюрупинським районним центром занятості спільно із районним відділом РВ УМВС для учнів-випускників міських шкіл регулярно проводяться презентації професії «міліціонер». Так, на минулому тижні до райвідділу завітали учні Цюрупинської гімназії. 

Працівники райвідділу поспілкувались з підлітками на звичайні для них теми: розповіли про шкідливі, а інколи, й трагічні наслідки вживання наркотичних речовин, не обминули й питань стосовно шкоди та вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління та недопущення вчинення правопорушень неповнолітніми. Учні мали змогу ознайомитися зі зброєю, що використовують в міліції, з ізолятором тимчасового утримання, з роботою чергової частини.

Правоохоронці не обминули увагою питання вступу до вищих навчальних закладів системи МВС та подальшої служби в поліції. Виступаючи перед гімназистами, начальник райвідділу УМВС підполковник міліції Володимир Солодкий зазначив, що такі екскурсії допомагають школярам не лише підвищити свій загальноосвітній та культурний рівень, а й більше дізнатися про роботу міліції, що крім інших чинників, сприяє профілактиці скоєння злочинів неповнолітніми.

http://khersonci.com.ua/public/9564-zaproshuemo-na-sluzhbu-v-militsiyu.html

Опубликовано в Херсон

Оставить комментарий